Liliowy zawrót głowy

Królewskie, majestatyczne, drzewiaste, drobniutkie lub olbrzymie. Fantastycznie wybarwione i te w jednym odcieniu, wydzielające niesamowitą woń i te całkowicie bez zapachu. Kwiaty zdobiące weselne stoły, ale i zdarzyło mi się usłyszeć opinie, że kojarzą się z ciężkimi, pogrzebowymi wieńcami.. Lilie. Dla mnie symbol lipca i czasu kiedy ze względu na unoszący się zapach, przesiadywanie w ogrodzie sprawia dodatkową radość.

Add a comment

Czytaj więcej...

Jude de Obscure

Koniec końców przyszedł czas aby przedstawić ostatnią różę z wyróżnionego przeze mnie top10. Jude de Obscure- klasyczna piękność od Austina z 1995r. 

Add a comment

Czytaj więcej...

Crocus Rose

Jeśli ktoś szuka odmiany, która w bardzo szybkim tempie osiągnie swój docelowy rozmiar, to ten post jest właśnie o takiej róży...

Add a comment

Czytaj więcej...

Dieter Muller

Zapach, szyk i elegancja. Niesamowita róża, która w czasie swojego kwitnienia roztacza wokół siebie prawdziwy blask arystokracji..

Add a comment

Czytaj więcej...

Ballerina

 Nazwa tej róży jest niezwykle adekwatna do tego co widzimy w czasie kwitnienia. Kwiaty lekkie, zwiewne, niczym motyle odpoczywające na łodygach lub.. baletnice. Trzeba również zaznaczyć, że sam czas kwitnienia to naprawdę długi spektakl...

Add a comment

Czytaj więcej...

Schone Maid

Jednym zdaniem? - Zapach i niesamowicie "napakowane" kwiatostany - to dwa główne powody, dla których należy zwrócić uwagę na to cudeńko..

Add a comment

Czytaj więcej...