Wiosenna złota godzina

Witajcie wszyscy po mojej dłuższej nieobecności. Czerwiec w pełni, a na blogu brakło relacji z pierwszych wiosennych miesięcy. Przygotowałam więc zestaw cieplutkich zdjęć z przełomu kwietnia i maja. Śpieszę też zameldować co tam słychać w moim buszu.

Czytaj więcej...

Pierwszy dzień wiosny 2020

Tegoroczny pierwszy dzień wiosny zapamiętamy jako gwałtowne obniżenie temperatur, śnieg w górach i koronawirus w tle..

Czytaj więcej...

Przedwiośnie

Wiecie, że dokładnie tydzień temu robiłam zdjęcia roślin przykrytych śnieżną pierzynką? A dzisiaj? Dzisiaj naprawdę czuć wiosnę w powietrzu :)

Czytaj więcej...

Różane Miss Obiektywu 2019 :)

Wyjątkowo stronnicze wybory najlepszej róży ubiegłego sezonu zakończone. Zakłady zamknięte, punkty zliczone, zdjęcia wybrane :) Czas przedstawić laureatki.

Czytaj więcej...

Podsumowanie sezonu 2019 cz.2

Chętni na kolejne zdjęcia z minionego roku? Druga część to oczywiście spora dawka róż, ale i jeżówki.. Zobaczcie jak wyglądają rabaty kiedy pozwala się im na swobodne rozsiewanie ;)

Czytaj więcej...

Podsumowanie sezonu 2019 cz.1

Kiedy jest najlepszy moment na zrobienie wpisu o minionym sezonie ogrodowym?? Może właśnie teraz, kiedy wiosna spogląda nam nieśmiało w oczy, a rośliny (mimo, że to dopiero luty) zaczynają wybudzać się po zimowym letargu i z dnia na dzień czujemy, że lada chwila będziemy cieszyć się kolejnymi kwiatami.

Czytaj więcej...