Różane Miss Obiektywu 2019 :)

Wyjątkowo stronnicze wybory najlepszej róży ubiegłego sezonu zakończone. Zakłady zamknięte, punkty zliczone, zdjęcia wybrane :) Czas przedstawić laureatki.

Czytaj więcej...

Podsumowanie sezonu 2019 cz.2

Chętni na kolejne zdjęcia z minionego roku? Druga część to oczywiście spora dawka róż, ale i jeżówki.. Zobaczcie jak wyglądają rabaty kiedy pozwala się im na swobodne rozsiewanie ;)

Czytaj więcej...

Podsumowanie sezonu 2019 cz.1

Kiedy jest najlepszy moment na zrobienie wpisu o minionym sezonie ogrodowym?? Może właśnie teraz, kiedy wiosna spogląda nam nieśmiało w oczy, a rośliny (mimo, że to dopiero luty) zaczynają wybudzać się po zimowym letargu i z dnia na dzień czujemy, że lada chwila będziemy cieszyć się kolejnymi kwiatami.

Czytaj więcej...

Październik na tapecie

Nooo.. i popsuł się nam październik, a był już na najlepszej drodze do uzyskania miana najcieplejszego od kilku dobrych lat :P

Czytaj więcej...

Liliowy zawrót głowy

Królewskie, majestatyczne, drzewiaste, drobniutkie lub olbrzymie. Fantastycznie wybarwione i te w jednym odcieniu, wydzielające niesamowitą woń i te całkowicie bez zapachu. Kwiaty zdobiące weselne stoły, ale i zdarzyło mi się usłyszeć opinie, że kojarzą się z ciężkimi, pogrzebowymi wieńcami.. Lilie. Dla mnie symbol lipca i czasu kiedy ze względu na unoszący się zapach, przesiadywanie w ogrodzie sprawia dodatkową radość.

Czytaj więcej...

Jude de Obscure

Koniec końców przyszedł czas aby przedstawić ostatnią różę z wyróżnionego przeze mnie top10. Jude de Obscure- klasyczna piękność od Austina z 1995r. 

Czytaj więcej...